Studio Zdrowego Uśmiechu

Kilka słów więcej...

Mając na celu potrzeby oraz dobro każdego z Was, stworzyliśmy studio, które pozwala kompleksowo zadbać o uśmiech każdego Pacjenta. Jesteśmy nowoczesnym i doskonale wyposażonym gabinetem stomatologicznym. Oferujemy znakomite materiały i bezpieczne techniki zabiegowe.

Profesjonalnie podejście do Pacjenta to nasza wizytówka. Pomagamy bez strachu i bezboleśnie przejść przez wszystkie zabiegi. U nas każdy Pacjent poczuje się wyjątkowo. Pomagamy zadbać nie tylko o zdrowe zęby, ale także piękny uśmiech, którym możesz obdarować swoich bliskich. Jesteśmy jednym z najlepiej wyposażonych gabinetów stomatologicznych.

Chętnie przychodzą do nas także dzieci. Pluszowy miś, ciekawa bajka i oczywiście uśmiech lekarza otrą niejedną łzę na policzku naszych małych Pacjentów. Zawsze znajdziemy czas, aby porozmawiać, odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać ewentualne obawy. Przyjazne nastawienie to wynik nie tylko wiedzy, ale i wieloletniego doświadczenia.

Dlaczego My?

Każdy Pacjent jest dla nas wyjątkowy. Staramy się, by wizyta w naszym gabinecie była kojarzona tylko i wyłącznie z pozytywnymi chwilami.

Wieloletnie doświadczenie
Rozwój medycyny skłania do stałego rozwijania umiejętności, czerpania z nowinek oraz poszerzania horyzontów. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam wypracować optymalną technikę pracy w każdym, nawet najbardziej wymagającym przypadku.
Szeroki zakres usług
Zapewniamy szeroki wachlarz usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje stomatologię zachowawczą, estetyczną, dziecięcą, protetykę, wybielanie zębów, leczenie chorób dziąseł, RTG punktowe czy leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu.
Komfort i bezpieczeństwo
Światowej klasy, profesjonalne wyposażenie oraz wypracowane procedury pozwalają nam zachować najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa podczas wszystkich wykonywanych w naszym studiu zabiegów.
Najwyższej jakości sprzęt
Narzędzia pracy oraz całe wyposażenie to najnowszej generacji sprzęt wykorzystywany przez najlepsze kliniki dentystyczne na świecie. Fotel Stern Weber S38OTRC czy lampa wybielająca BEYOND POLUS ADVANCED to gwarancja najwyższej jakości usług.
Facebook